Все продукты
ключевые слова [ 20 band anti drone system ] соответствие 39 продукты.
700-1000MHz 50W Broadband Power RF GaN Module Anti Drone and FPV Signal Module Wireless & RF Modules
| Тип: | РЧ -модуль |
|---|---|
| Выходная мощность: | 50 Вт |
| Частота: | 720–1020 МГц |
100W RF Module LDMOS Amplifier with DC 24-28V Working Voltage Compact 125x60x20mm Size Lightweight 248g for Anti-Drone Systems
| Тип: | РЧ -модуль |
|---|---|
| Выходная мощность: | 100 Вт |
| Частота: | 700-1000 МГц |
1100-1500 MHz 100W RF Amplifier Module with 28V Working Voltage and 8-10A Current for Anti-Drone Systems
| Тип: | РЧ -модуль |
|---|---|
| Выходная мощность: | 100 Вт |
| Частотный диапазон: | 1100-1500 МГц |
250-400MHz 100W GaN Digital Lora Amplifier Module 3 Counter FPV Anti Drone System for Anti FPV System
| Тип: | РЧ -модуль |
|---|---|
| Выходная мощность: | 50 Вт |
| Частота: | 720–1020 МГц |
100W GaN Lora 700-1020Mhz Digital Signal RF Module Broadband Wide Anti-Drone FPV UAV Amplifier for Defense System
| Тип: | РЧ -модуль |
|---|---|
| Выходная мощность: | 50 Вт |
| Частота: | 720–1020 МГц |
High Power 2000W Durable 10 Band Drone Jamming Device UAV Jammer for Anti-Drone Security
| Приложение: | Антидроны |
|---|---|
| Особенность: | Прочный |
| Вес нетто:: | Вес упаковки: 80 кг |
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security
| Приложение: | Антидроны |
|---|---|
| Особенность: | Прочный |
| имя: | Исправлено обнаружение и определение местоположения дронов с помощью автоматического режима. |
200W High Power Multi-Band Manpack Drone Jamming Device with 20AH Battery Backup and 5PCS Antennas
| Приложение: | Антидроны |
|---|---|
| Особенность: | Прочный |
| Резервная емкость аккумулятора: | 20 Ач/+29,2 В постоянного тока |
Portable UAV Detection Device with 1-2km Direction Finding 900MHz 5.2GHz Anti-Drone Security Protection
| Приложение: | Антидроны |
|---|---|
| Особенность: | Прочный |
| Частота: | 2,4 ГГц 5,8 ГГц |
Customized 1.2GHz LDMOS RF Module 50W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1170-1280Mhz Wireless & RF Modules
| Тип: | РЧ -модуль |
|---|---|
| Выходная мощность: | 50 Вт |
| Частота: | 1170-1280 МГц |

