Все продукты
ключевые слова [ 20 band anti drone system ] соответствие 39 продукты.
Portable Omnidirectional Full-Band UAV Detector 2.4GHz 5.8GHz Security Protection for Indoor/Outdoor Use
| Приложение: | Антидроны |
|---|---|
| Особенность: | долговечный |
| Измерение: | Д*Ш*В(185мм*80мм*33мм) |
Upgraded 1-3km Low Frequency DJI FPV Signal Detection Device 100-6000MHz Omnidirectional Positioning Security Drone Detector
| Приложение: | Антидроны |
|---|---|
| Особенность: | долговечный |
| Измерение: | Д*Ш*В(185мм*80мм*33мм) |
Full-Band Mobile Airspace Security Solution Handheld Drone Detector 0~5km Range >30 Drones Tracking for UAV/FPV/DJI
| Приложение: | Антидроны |
|---|---|
| Особенность: | Прочный детектор дронов |
| Радиус обнаружения: | 0~5км+ (существуют разные из-за разных сред и |
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range
| Приложение: | анти-дрон, 900 МГц 1,2 ГГц 1,4 ГГц 2,4 ГГц 5,2 ГГц 5,8 ГГц |
|---|---|
| Особенность: | Прочный |
| Диапазон всестороннего разрушения: | 1–3 км, в зависимости от плотности сигнала мобильной сети |
Portable Handheld Drone Detector Equipment Waterproof FPV Defense Security System Accurate Identification New Product Category
| Приложение: | Антидроны |
|---|---|
| Особенность: | Прочный детектор дронов |
| Радиус обнаружения: | 0~5км+ (существуют разные из-за разных сред и |
High Power 400W Omni 20-6500MHz Vehicle-Mounted Drone Jammer with 700W-1200W Total Output Power
| Приложение: | Антидроны |
|---|---|
| Особенность: | Прочный |
| Вес нетто:: | Вес упаковки: 40 кг |
2100-2800mhz 50W High-Efficiency GaN Modulation for FPV Drone Built-In RF Module for UAV Shielding 50W Wireless RF Modules
| Тип: | РЧ -модуль |
|---|---|
| Частотный диапазон: | 200-300 мГц |
| Выходная мощность: | 50 Вт |
1000W Wireless RCIED Jammer with Anti Explosion for Military and VIP Protection
| Условия оплаты: | T/T. |
|---|---|
| Поставка способности: | 1000 |
| : |
Long-Range 5km Anti-Fiber Optic Drone with Integrated Guidance and Search Radar Subsystem Security & Protection Product
| Приложение: | Безопасность |
|---|---|
| Особенность: | долговечный |
| Тип: | Детектор сигнала |

